HAKKIMIZDA

Firmamız İLKPEN OTOMASYON PVC İŞLEME SAN. A.Ş. olarak , Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi’nde PVC Kapı & Pencere ve Tüm PVC Sistemleri alanlarında üretim ve montaj faaliyetleri göstermektedir.
Almanya ‘dan ithal ettiğimiz Rehau Pvc Profillerini işleyen tesisimiz, en son teknolojiye sahip modern makine parkurunda tam otomasyon PVC Kapı & Pencere üretimi gerçekleştirmektedir.
Her zaman için en yüksek kalite bilinciyle üretim gerçekleştiren firmamız, ürün gruplarında ki çözüm ortakları konusunda sektörün lider firmalarıyla çalışmayı tercih etmektedir.
Sektöre inovasyon değeri yüksek ürünler kazandırmak en büyük idealimizdir

Hemen İletişime Geç

Misyon

Vizyon

PVC Kapı ve Pencere sektöründe;sürdürülebilir ve etki yaratan büyümeyi tüm rakiplerinden farklılaşarak gerçekleştirmek,ülke ve ortak değeri gözeterek global bir oyuncu olmak.

Farklı ihtiyaçlara yanıt veren geniş ürün yelpazesiyle doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak,tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak

Başkan'ın Mesajı

PVC Kapı & Pencere sistemleri üretimi gerçekleştirmek üzere kurulan firmamız için müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak vazgeçilmez hedefimizdir.
Bu doğrultuda çalışanlarımızın kalite bilincini ve verimliliğini artırmak için gerekli eğitimler düzenlemekteyiz.
Asla eksilmeyen çalışma azmimiz, sahip olduğumuz insan kaynağı ve yüksek teknoloji sayesinde yenilikleri zamanında ve etkin biçimde takip ediyoruz.
Öncelikle ülkemize ve müşterilemize duyduğumuz güvenle , yüksek kalite anlayışımızla üretmeye devam edeceğiz.

Kemal Aydın
Yönetim Kurulu Başkanı

Firma Kataloğu